Siyasetin eşitlik ve toplumlaşmasının sağlanması, farkındalık yaratma sosyal sorumluluk kapsamında, CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Muharrem Bulut ve Muhtarlıklar –STK- Kültür sanattan sorumlusu ilçe başkan yardımcısı Münevver Metin tarafından düzenlenen Cumhuriyet'in 100’üncü yılında ‘’Toplumda kadına saygı topluma saygı’’ paneli 3 Aralık Pazar günü başlıyor.

FARKINDALIK YARATMA AMACI

Program hakkında bilgi veren CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Muharrem Bulut  ve Muhtarlıklar –STK- Kültür sanattan sorumlu ilçe başkan yardımcısı Münevver Metin, proje amacının Siyasetin eşitlik ve toplumlaşmasının sağlanması, farkındalık yaratma olduğunu belirterek;

“Cumhuriyetimizin 100 ‘üncü yılında ‘’Toplumda kadına saygı topluma saygı’’ adı altında panel düzenledik. Panelimiz Beyoğlu Sinemasında 3 Aralık Pazar günü saat 19 :00 da başlayacak. Panelizde, Merve Sarıbaş  ve Güliz Taşlı sunumlarıyla geçmişten günümüze Mustafa Kemal Atatürk önderliğin de  Türk toplumuna Cumhuriyet’in armağan edilmesi ve kadınlara  en büyük armağanı olan Cumhuriyet ışığında ‘’Toplumda kadına saygı topluma saygı’’ amaçlıyoruz. Panel süresince, Doç. Dr. Pelin Pınar Giritlioğlu, Beyoğlu kadın muhtarları adına Songül Öztünç ve 7 kadın muhtar sahneye  çıkacak.

Selanik platformu hizmetler Aysun Kılıçaslan  Soku ,Aile vev sosyal hizmetler Devlet Bakanı Önay Alpago , CHP önceki dönem kadın kolları genel başkanı Hilal Dokuzcan, Gihsaf yöneticisi Özlem Uzuner,Kent konseyi üyesi Nilüfer Kantekin, sanatçı  Nur Sürer ve  Berna Laçin, Ayşegül İşsever ve gazetesi yazar Ayşe Kulin gibi isimler konuşmalarını yapacaklar. 

TANGO VE VALS GÖSTERİSİ

Daha sonra ise Mücadelenin simgesi Tango göstesi  ve asletin simgesi vals göstesi yapılacak. İyiliklerde yarışalım korosu ‘’şarkı sunumu gösterisi yapılacak.

CHP Bodrum Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı CHP Bodrum Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

Panelimizin ardından ise plaket törenimiz olacak Tüm haklımızı panelimize bekleriz.“ dedi.