Gelecek yıl Super Bowl'un devre arası şovunda kimin sahne alacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Taylor Swift ve Miley Cyrus gibi isimlere teklif gittiği ortaya çıktı.

ABD'nin en büyük spor organizasyonlarından Amerikan Futbolu Ligi'nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl, her yıl gündem olmayı başarıyor. Super Bowl'un merakla beklenen devre arası şovunda kimin sahne alacağı konusunda ortaya bazı iddialar atıldı.

Süreyya Yalçın, 3 milyon TL'lik altın kaplama elbise giydi Süreyya Yalçın, 3 milyon TL'lik altın kaplama elbise giydi

RİHANNA HAMİLELİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Bu yılın başında Amerikan Futbolu Ligi şampiyonluk maçı Super Bowl'un devre arası şovunda sahneye çıkan Rihanna, ikinci çocuğuna hamile olduğunu ilan etmişti.

Disney ekranlarında çocuk oyuncu olarak kariyerine başlayan ve şu sıralar yeni şarkısı "Used To Be Young" ile gündemde olan Miley Cyrus'a gelecek yıl için teklif gittiği ortaya çıktı.

2024 Super Bowl devre arası şovunda kim sahne alacak? - 2

Super Bowl devre arası şovunda İngiliz şarkıcı Harry Styles, ödüllü Latin şarkıcı Bad Bunny ve rapçi Jack Harlow'un da listede olduğu biliniyor.
Daily Mail'in göre şarkıcı Lizzo'ya da teklif götürüldü ancak şarkıcının şu sıralar başı taciz iddialarıyla dertte.

Eras dünya turnesiyle hayranlarıyla buluşmaya devam eden Taylor Swift'e teklif götürüldüğü ancak şarkıcının reddettiği iddia edildi.

2024 Super Bowl devre arası şovu 11 Şubat 2024'te gerçekleşecek.

YENİ ŞARKILARI YOLDA

Öte yandan, Disney ekranlarında çocuk oyuncu olarak kariyerlerine başlayan Selena Gomez ve Miley Cyrus, hayranlarına yeni şarkı müjdesi verdi. Gomez "Single Soon" şarkısını, Cyrus'ın "Used To Be Young" şarkısıyla aynı gün yayınlayacağını duyurdu.

Kaynak: NTVLIFE