9 günlük bayram tatili kimi vatandaş için Cuma günü mesai bitiminden sonra başladı. Ramazan Bayramı tatili öncesi yola çıkan tatilciler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu geçişinin Ankara yönünde trafik yoğunluğu oluşturdu. Akıcı yoğunluğun yaşandığı güzergahta ulaşımda herhangi bir aksama olmadı, ancak trafik yavaş ilerledi. İstanbul istikametinde ise herhangi bir trafik yoğunluğu bulunmazken, yol kenarındaki dinlenme tesisleri doldu.

Fatih Erbakan'dan sokak hayvanları açıklaması: Kesinlikle karşıyız! Allah'ın verdiği canı, ancak Allah alabilir Fatih Erbakan'dan sokak hayvanları açıklaması: Kesinlikle karşıyız! Allah'ın verdiği canı, ancak Allah alabilir

Istanbuldan Goc Ediyorlar 002

EKİPLER DENETİMLERİNİ ARTIRDI

Trafik ekipleri, ulaşımın aksamaması için bölgede önlem alıp denetimlerini artırdı. Otoyol boyunca sabit ve gezici radarlı hız kontrolleri yapılırken, elektronik tabelalarla sürücüler hız limitlerine ve trafik kurallarına uymaları yönünde uyarıldı.

9 günlük tatil nedeniyle mega kentten ayrılanlar, sabah saatlerine kadar TEM Otoyolu Ankara istikametinde trafik yoğunluğu oluşturdu.

Istanbuldan Goc Ediyorlar

(DHA)