Eski eşi Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'ın da davet edildiği iddia edildi. Şeyma Subaşı'nın ise davet edilmediği öğrenildi. Ilıcalı'nın düğün sonrası uzun bir balayı geçireceği bildirildi.

MustafaBarisDurak Medya'da yer alan habere göre ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın Eylül ayında yapacağı düğün ve nikahına katılacakların listesi belli olmaya başladı.

Acun Ilıcalı ve 30 Yaş Küçük Sevgilisi Ayrıldı Mı? Ilıcalı Cevabını Verdi;  Evlenecekleri Konuşuluyordu Ki, Yaşananlar Şok Etti! Neler Oldu Neler… -  Ankara Yaşam Haberleri

Çok az kişinin davet edileceği nikaha ve düğüne eski eşi Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'ın da davet edildiği iddia edildi. Survivor Panorama'da sunuculuk yapan Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'ın kardeşi ile konuşmadığı belirtildi.

ABLASINI DAVET ETMEMİŞTİ

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ikinci evliliğini yapan Şeyma Subaşı,Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla ile yakın arkadaş olan Kübra Açıl'ı düğüne davet etmemişti.

Leonardo DiCaprio'ya 2024 Oscar Ödülleri'nde sürpriz rakip Leonardo DiCaprio'ya 2024 Oscar Ödülleri'nde sürpriz rakip

Subaşı "Ruhunun özel olmadığını düşünmediğim insanlar düğünde olmayacak, ablam dahil" demişti. Düğüne eski eş Şeyma Subaşı'nın davet edilmediği de öğrenildi.

2018 yılında 10 yıl ilişki yaşadığı Şeyma Subaşı ile tek celsede boşanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun bir zamandır kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile güzel bir beraberliği olan ünlü yapımcının düğün sonrası uzun bir balayı geçireceği bildirildi.

Acun Ilıcalı daha önce Seda Başbuğ, Zeynep Yılmaz ve Şeyma Subaşı ile evlendi. Ilıcalı'nın bu evliliklerden Banu, Yasemin, Leyla ve Melisa isimlerinde dört çocuğu bulunuyor.

Kaynak: magazinkolik