Mahmut Özer duyurdu: Öğretmenlerin yüzde 97’si başöğretmen ve uzman öğretmen oldu Mahmut Özer duyurdu: Öğretmenlerin yüzde 97’si başöğretmen ve uzman öğretmen oldu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı adayı olması için sık sık kapısı çalınan bir isim. İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Behçet Saatcı da Yavaş'ı bu amaçla ziyaret etti. 

İYİ PARTİLİ İSİM MANSUR YAVAŞ'I ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Behçet Saatcı, Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. Behçet Saatcı'yı makamında kabul eden Mansur Yavaş, bu ziyaret sonrası gündem oldu. Görüşme sonrası Saatçı'nın sarf ettiği sözler büyük yankı uyandırdı. Saatçı, "Ülkemizin kendisinden çok şey beklediği Mansur Başkanımızı ziyaret ettik" şeklinde konuştu. 

ADAY OLMASI İÇİN BASKI YAPILIYOR

Daha önce de Mansur Yavaş ve İYİ Parti hakkında ortaya atılan iddialar oldukça çarpıcıydı. İddialara göre İYİ Partililer Mansur Yavaş'ı ziyaret ederek "Aday olun" dedi. Öte yandan İYİ Parti lideri Meral Akşener'in de Mansur Yavaş'a "Biz arkanda dururuz" diyerek adaylığını desteklediği öne sürülmüştü.