AK Parti, İstanbul Büyükşehir Belediyesi hakkında karalama kampanyası yürütmeye son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, çekim ekibiyle çalışır durumdaki otobüsü bozukmuş gibi göstermek için reklam filmi çekildiği anlaşılmıştı. İBB’ye yönelik kumpaslara bir yenisi daha eklendi.

BEYKOZ'DA YIKILAN BİNA YOK

İBB Başkan Adayı Murat Kurum ile bir vatandaşın diyaloğu gündem olmuştu. Vatandaş, Kurum’a, “Beykoz'da arsam yıkıldı, 5 yıldan beri kentsel dönüşüme girecekti. Kurtarın bizi.” İfadelerini kullanmıştı. Beykoz’da İBB tarafından yıkılan bina olmadığı ortaya çıktı.

Atatürkçü gerçek imamlardan, gerici Şevki Yılmaz ve onun gibilere tokat gibi yanıt: Tüm Rifat Börekçi'ler buradadır! Atatürkçü gerçek imamlardan, gerici Şevki Yılmaz ve onun gibilere tokat gibi yanıt: Tüm Rifat Börekçi'ler buradadır!

MAHALLE MUHTARI KONUŞTU

İBB’nin Beykoz’da sadece Çubuklu Mahallesi’ni kentsel dönüşüm alanı olarak ilan ettiği belirtildi. Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüsnü Kolcu, konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve yıkılan bina olmadığını ifade etti. Kolcu, "Proje sonuçlanırsa vatandaşın lehine olacak bu. Bunun bitmesini dört gözle bekliyoruz. Burada tapusu olupta evi yıkılan yer yok. Şu an yıkılan bir ev yok" dedi.