CHP'li Mansur Yavaş'a karşı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Turgut Altınok, Sincan ilçesinde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

CHP’den ‘Emekli Kart’ teklifi: Tamamen ücretsiz faydalansınlar CHP’den ‘Emekli Kart’ teklifi: Tamamen ücretsiz faydalansınlar

Altınok, Sincan Belediyesi'nin ABB'den daha fazla hizmet ürettiğini iddia etti. CHP'li birçok seçmenin de kendisine oy vereceğini ileri süren Altınok, "İnşallah Ankara'mızın altın çağı başlayacak. Ankara'da eser ve hizmet dönemi başlayacak. Ankara'da yeniden AK Parti'nin başarılı belediye başkanlığı görevi başlayacak" dedi.

'KAPI KAPI GEZECEĞİZ'

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerle ilgili yapılan anketlerin doğru olmadığını öne süren Altınok, şöyle konuştu:

"Sahte anketler yayımlıyorlar. Bu anketlerin hiçbir doğruluğu yok. Cumhurbaşkanlığında da bu anketler yapıldı. 57 vardı, 60 vardı. Anket neresi biliyor musunuz? Anket burası, Sincan. En az 70, en fazla 75 bekliyoruz. Birçok ilçemizdeki hava bu. Sahaya inmek için heyecan, aşk ve şevk var. Ankaramızın boşa gitmiş olan 5 yılı var. Kapı kapı gezeceğiz. Küsmüş olanları kucaklayacağız.

Bizim sevdamız milletimize hizmettir. Sokaktaki çocuklarımıza, gençlerimize dokunmaktır. Eserler ve hizmetler yapmaktır. Bizim sevdamız, yemek, içmek, gezmek değil; vatandaşlarımızın arasında olup acı gününde acısını paylaşmak, sevinçli gününde sevincini paylaşmaktır. Biz buyuz. Biz, fildişi kulelerinden ya da sosyal medyadan sahte bir iki tweet atanlardan değiliz. Altınok, sokakların, halkın adamı. Biz halk için doğru olan neyse eserlerimizle bunları gösterdik."