Çinli akrobat Sun Moumou (37) Çin’in Jiangsu eyaletinde bulunan Suzhou şehrinde yaşanan akrobasi gösterisinde feci şekilde hayatını kaybetti.

METRELERCE YÜKSEKTEN DÜŞTÜ

Gösteriye katılan izleyiciler tarafından kaydedilen görüntülerde, yıllarca birlikte çalıştığı kocası Zhang Moumou’nun (37) kadını tutamadığı ve metrelerce yükseklikten düşmesine sebep olduğu görüldü.

Korkunç kazanın ardından hastaneye kaldırılan talihsiz akrobat, tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı.

ÇİFTİN İKİ ÇOCUĞU VAR

Latin Amerikalı liderlerden 'dolarsızlaşma' zirvesi! Şimdi ABD düşünsün... Latin Amerikalı liderlerden 'dolarsızlaşma' zirvesi! Şimdi ABD düşünsün...

Kaza sonrasında şüpheleri üzerine çeken Zhang, bir sorunları olmadığını söyleyerek “Mutlu bir evliliğimiz vardı.” açıklamasında bulundu. Çiftin iki çocukları olduğu öğrenildi.

Global Times, soruşturma başlatıldığını ve gösterinin organizatörü olan Anhui Yaxi Gösteri Sanatları’na “onay almadan ticari performanslar düzenlediği” için 7.000 dolardan fazla para cezası çarptırıldığını bildirdi.

hızla tüm sosyal medya mecralarında paylaşılan akrobat kadının düştüğü video sonrasında sosyal medya kullanıcıları sektör için daha iyi düzenlemeler yapılması çağrısında bulundu.

(Sözcü)