Olay, saat 18.00 sıralarında Didim ilçesinde meydana geldi. Bir kuaförde çalışan Gizem Nur Sügür, iddiaya göre, çalıştığı işyerinin önüne yanaşan ve henüz plakası belirlenemeyen bir taksideki şüpheli ya da şüpheliler tarafından kaçırıldı

Bir süre sonra annesini telefonla arayan Gizem Nur Sügür, 'Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar' diyerek yardım istedi. Bunun üzerine aile, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, durumu bildirdi. 

Aile, kızının hayatından endişe ettiklerini belirtirken, ihbar üzerine harekete geçen polis, genç kızı bulmak için çalışma başlattı.

Öte yandan, olayı duyan Gizem Nur Sügür'ün yakınları ise sosyal medyadan paylaşım yaparak genç kızın bulunması için yardım çağrısında bulundu.

“HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ”

Baba S.S., "Kızım G., bugün saat 18.00 sıralarında çalıştığı kuaförün önünde zorla bir taksiye bindirilerek kaçırıldı. Bir süre sonra annesini gizlice telefonla arayarak, 'Beni az önce kaçırdılar. Bir depoda tutuyorlar' diye yardım istiyor. Daha sonra telefon kesiliyor. Kendisinden haber alamayınca polise şikayette bulunduk. Polis çevredeki güvenlik kameralarını inceliyor. Kızımın hayatından endişe ediyoruz. Bir an önce bulunması istiyoruz" dedi.

Dilan-Engin Polat çiftine istenen ceza belli oldu Dilan-Engin Polat çiftine istenen ceza belli oldu

Öte yandan, Aydın Didim’de yaşayan Gizem Nur Sügür’ün 2016 yılında da kaybolduğu ve 8 saat sonra bulunduğu haberlere yansımıştı.