Ünlü sunucu ve televizyoncu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla akciğer kanserine yakalandığını gözyaşlarına boğularak duyurmuştu. 56 yaşındaki Armağan Çağlayan süreçle ilgili sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı. Alınan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığı müjdesini verdi.

Kanal D ve Camdaki Kız ekibi şokta! Kanal D ve Camdaki Kız ekibi şokta!

armağan çağlayan 2

SOSYAL MEDYA HESABINDAN HASTALIKLA İLGİLİ GELİŞMELERİ AKTARDI

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çağlayan, şu ifadeleri kullandı:

"Selamlar … perşembe günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden parça alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim temiz. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere …Herkese her şey için çooook teşekkürler… sevgiler …"

senay

YAKIN ARKADAŞI ŞENAY DÜDEK'TEN GELEN PAYLAŞIM

Öte yandan Çağlayan'ın yakın arkadaşı Şenay Düdek de yaptığı paylaşımda, "Gözün Aydın… Gözümüz Aydın… Tüm sevenlerinin de gözü aydın… Patolojik sonuç temiz çıkmış.Bir ameliyat olunacak hayırlısıyla. Armağan'ım, Rabbim gözyaşlarını sevince döndürdü. Kalbinden huzur, bedeninden sağlık her daim eksik olmasın…" ifadelerini aktardı.

ama
Ünlü yapımcının tedavi süreci devam ederken gösterilerine ve programlarına ara vereceğini de belirtti.