İstanbul Başakşehir'de çocuğunu sınıfına bırakma isteği reddedildiği için çıkan tartışmada güvenlik görevlisine de yumruk atan velinin saldırı anları okulun güvenlik kameralarınca kaydedildi

Başakşehir'de, çocuğunu sınıfına bırakma isteği reddedildiği gerekçesiyle çıkan tartışmada hamile öğretmeni darbeden ve güvenlik görevlisine yumruk atan veli yakalandı. Şahintepe Mahallesi'ndeki Hacı Ali Osman Gül İlkokulu önüne 13 Aralık'ta gelen veli M.Ö. çocuğunu sınıfa kadar bırakmak istedi.

3 AYLIK HAMİLE

Okulun güvenlik görevlisi R.Ç, Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğine aykırı olduğu gerekçesiyle veliye izin vermedi. Bu duruma öfkelenerek zorla okula giren M.Ö, aynı gerekçeyle sınıfta tartıştığı 3 aylık hamile öğretmen E.Ç'yi hakaret edip darbetti.

Emeklilerden İstanbul'da tepki: Taleplerini açıkladılar Emeklilerden İstanbul'da tepki: Taleplerini açıkladılar

Şüpheli veli, kendisine engel olmak isteyen güvenlik görevlisine de yumruk attı. Şikayet üzerine polislerce yakalanan M.Ö. emniyetteki işlemlerinin ardından adliye sevk edildi.

SERBEST BIRAKILDI

Şüpheli, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Yaşanan olay okulun güvenlik kameralarınca da kayda alındı.