‘Reis bizi Afrin’e götür’ sloganı attıktan sonra askerliği bedelli olarak yapan eski AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti'den Kocaeli Milletvekili Aday Adayı oldu.

İL BİNASINDA ADAYLIK AÇIKLAMASI

Kocaeli Barış Gazetesi'nden Merve Dişli'nin haberine göre AK Parti Kocaeli İl Binasında gerçekleşen adaylık açıklamasına AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Mehmet Ceran, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayları Şemsettin Ceyhan ve Serpil Yılmaz ile birlikte çok sayıda genç katıldı.

Emre Kahraman yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Yeni Sanayii ve Teknoloji Bakanı'nın FETÖ paylaşımları ortaya çıktı Yeni Sanayii ve Teknoloji Bakanı'nın FETÖ paylaşımları ortaya çıktı

“Allah nasip ederse aday adaylığı sürecinde Başiskele meclis üyeliğinden istifa ederek başvurumu yapıyorum. Gençlik kolları döneminde Türkiye’ye namzet olmuş çalışmaları gerçekleşirdik. Görev alsak da almasak da çalışmaya hazırız. Biz 5 yıl gençlik kolları il başkanlığı görevi yaptık. Bugüne kadar 14 Mayıs seçimlerinde de en güçlü desteğin Kocaeli’den geleceğinin sözünü veriyorum.”