İzmir'in Urla ilçe belediyesinde kamyon şoförü olan Ahmet Balaban (27), evinde bir miktar uyuşturucu maddeyle yakalanıp, tutuklandı. Balaban, temmuz ayında kullandığı kamyonun devrilmesi sonucu yaralanmış, kaldırıldığı hastanede kanında uyuşturucu maddeye rastlanmıştı.

Urla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'Narko Güç' operasyonu kapsamında geçen 11 Ekim'de uyuşturucu satıcılarına yönelik, daha önceden belirlenen adreslere operasyon düzenledi. Operasyonda Urla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde kamyon şoförü olarak çalışan Ali Balaban gözaltına alındı. Şüphelinin evinde yapılan aramada hassas terazi, bir miktar uyuşturucu ve ruhsatsız silah bulundu. İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Balaban, tutuklandı.

Çankırı'da eğlence mekanındaki silahlı kavga: 1 ölü 3 yaralı Çankırı'da eğlence mekanındaki silahlı kavga: 1 ölü 3 yaralı

KANINDA UYUŞTURUCU MADDE ÇIKTI

Ahmet Balaban’ın, 3 Temmuz'da bahçe atıklarını Seferihisar’da bulunan tesislere götürürken direksiyon kontrolünü yitirdiği kamyon, çelik bariyerlere çarpıp, devrilmişti. Kürek kemiği ile bacaklarında kırıklar olan Balaban'ın, tedavisi için kaldırıldığı 9 Eylül Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kanında uyuşturucu maddeye rastlanmıştı.

Kaynak: DHA