Yeniden Refah Partisi adayı Faruk Septioğlu’nun, Elazığ Belediyesi’ne yakın bir yere asılan “Ahlak Yoksa Yolsuzluk Vardır” yazılı pankartı indirildi. 

Partinin Elazığ Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı avukat Erhun Karakuş, yaşanan olaya tepki gösterdi:

- Geçen hafta AKP'nin miting yapmış olduğu alanda miting yapma talebimiz engellendi. Bugün ise daha farklı bir skandalla karşı karşıyayız. İl Gençlik Kolları teşkilatımız tarafından dün gece şehrin dört bir tarafına asılan pankartlarımızın bir kısmı sahur vakti Elazığ Belediyesi zabıta ekipleri tarafından toplandı.

694575A1D9684880B84Cc418D67D94B7Wjpeg H7 A4Hv N8Ky Ya C B G V Trm Q

"SAHUR VAKTİ HUNHARCA SÖKTÜLER"

- Sökülen pankartımızın hemen 2 metre yanında başka bir partiye ait bir pankart var. Ona dokunulmadan, Faruk Septioğlu’na ait pankartlar hunharca sökülerek toplatıldı.

"BELEDİYE OLARAK KREDİ ÇEKECEK HALE GELMİŞSİNİZ"

- Neden korkuyorsunuz? Masanızdaki anketler mi sizi korkutuyor, güçlü bir şekilde seçim gününe ilerleyişimiz mi sizi korkutuyor? Belediyenin elektrik faturasını dahi ödeyemediği için kredi çekecek hale gelmişsiniz. Belediyenin borcunun kaç lira olduğunu açıklayamıyorsunuz çünkü borcun ne kadar olduğunu siz dahi bilmiyorsunuz.

C97A0A95Bef341F49B50E8438682A8B8Wjpeg C Yl G Wi3 J6 E W Yjqpfjc751 A

Alanya'da CHP'li belediye ile MHP arasında afişli borç atışması Alanya'da CHP'li belediye ile MHP arasında afişli borç atışması

"ŞEHRİN AYARLARIYLA KESİNLİKLE OYNAMAYIN"

- Belediye yetkililerine sesleniyorum: Derhal afişlerimizi topladığınız alanlara geri asın, şehrin ayarlarıyla kesinlikle oynamayın, demokrasiye ikinci bir darbeyi vurmayın.

(ANKA)