Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP lideri Özgür Özel ve merhum Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile yapacağı kritik görüşmeler öncesinde MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımları çok konuşuldu.

Ankara dün çok hareketliydi. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan 18 yıl sonra CHP Genel Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirip, CHP lideri Özgür Özel’le 1 buçuk saat süren görüşme gerçekleştirdi.

THY'den skandal! AK Parti yandaşı cemaat ve derneklere, milyonlarca liralık bedava bilet verilmiş THY'den skandal! AK Parti yandaşı cemaat ve derneklere, milyonlarca liralık bedava bilet verilmiş

Zgur Foto

ERDOĞAN'DAN 1 GÜN İÇİNDE 2 KRİTİK GÖRÜŞME

Bu kritik görüşmenin ardından 1 buçuk yıl önce suikast sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Doç. Dr. Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile de Saray’da görüştü.

E1

AK PARTİ DE PAYLAŞTI

Ateş ile yapılan görüşme hem Cumhurbaşkanlığı hem de AK Parti’nin resmi hesaplarından paylaşıldı.

E2

"SAÇMA SAPAN İDDİALARIN AZGINLAŞMASI"

Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise bu iki önemli görüşme öncesi dikkat çeken açıklamalar ve paylaşımlar yaptı.

Partisinin grup toplantısında konuşan Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı ikili görüşmelerin çarpıtılmasını, hayret ve ibretle takip ettiklerini belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız doğal olarak herkesle görüşebilir, konuşabilir, bizce hiçbir mahsuru ve sakıncası yoktur. Bizim nazarımızda mahsurlu olan taraf saçma sapan iddiaların azgınlaşması, fitnenin de kamçılanmasıdır” dedi.

Bahceli2

Bahçeli’nin bu sözleri Sinan Ateş cinayetiyle ilgili iddialara gönderme olarak yorumlandı.

YÜZÜKLE MESAJ: ALLAH BANA YETER

Bahçeli’nin konuşmasının ardından kişisel resmi hesabından “Allah bana yeter” yazılı yüzüğü paylaşıldı.

Yuzuk

MHP'NİN YAYIN ORGANI TÜRKGÜN, "MANŞETTEN" MESAJI VERDİ

Bahçeli’nin “Bizim nazarımızda mahsurlu olan taraf saçma sapan iddiaların azgınlaşması, fitnenin de kamçılanmasıdır” sözleri partinin yayın organı olan Türkgün gazetesinden de manşetten verildi.

Db1