İstanbul Bağcılar Çınar Mahallesi'ndeki Aile Sağlığı Merkezi'nde Doktor Mahmut Doğan'a yumruk ve tekmelerle saldıran Yasin İ., olay yerinde polis tarafından yakalanmış ve gözaltına alınmıştı.

Bağcılar Asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemleri tamamlanarak bugün Bakırköy Adalet Sarayı'na getirilen şüpheli Yasin İ, savcılıkta ifadesi alındıktan sonra sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

'İSTEMEDEN BU NOKTAYA GELDİ'

Yasin İ, hakimlikte verdiği ifadede, "Lavabo ihtiyacımı gidermek için sağlık ocağına girdim. Lavaboda sigara içmedim, ihtiyacımı giderdim. Çıkınca da doktorla karşılaştım. Bana tuvalete girmek için izin alman gerektiğini söyledi. Ben de özür dileyerek, çıkışa yöneldim. Ancak beni takip etti ve çıkışta aramızda bir arbede yaşandı. Olay istemeden bu noktaya geldi" dedi.  

Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü devrildi: Ölü ve yaralılar var Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü devrildi: Ölü ve yaralılar var

'BASİT YARALAMA'

Şüpheli, cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarıldığı sırada, gazetecilerin 'Neden doktora saldırdınız?' sorusuna, 'Kendisi saldırdı’ karşılığını verdi. (DHA)