Simpsons yine doğru bilecek mi? 20 Ocak 2021...

Simpsons yine doğru bilecek mi? 20 Ocak 2021... Dünyada ses getiren olayları yıllar öncesinden öngörerek bütün dünyayı şaşkına uğratan Simpsons dizisi, 11 Eylül''den Donald Trump''ın başkanlığına ve hatta koronavirüs salgınına kadar birçok olayı önceden tahmin edip dizide yer vermişti. İşte şimdiki tahmin…

Dünya 07.01.2021, 09:46 07.01.2021, 09:46
Simpsons yine doğru bilecek mi? 20 Ocak 2021...

Simpsons’ı hazırlayan insanların geleceği görebildikleri iddiaları bazıları tarafından reddedildi, bazıları ise tesadüf olduğunu iddia etti "çünkü bölümler o kadar eski ki tarih tekerrür ediyor" dedi. Ancak bu, insanların dizide yer verilen diğer endişe verici tahminlerin henüz gerçekleşmediği için korkmalarını engellemedi.

UMARIZ BU SEFER YANILIRLAR!

Geçtiğimiz yıl yayınlanan bir bölümünde Simpsons, 20 Ocak 2021 tarihini felaket olarak gösteriyor. ABD’de seçimlerinin sonuçlanmasından sonra koltuğun yeni başkana resmi olarak devir teslim günü olan 20 Ocak gününün kıyamet olarak gösterilmesi dikkat çekici çünkü bu tahminin yapıldığı bölüm de seçimlerle ilgili. Ayrıca dün ABD’de yaşanan olaylara bakıldığında, eğer saldırılar devam ederse böyle bir tahmin hiç uzak gözükmüyor. Herkesin iyiliğini düşünüyoruz, dileyelim ki Simpsons bu sefer yanılsın… (Mirror)

Çeviri: İsmail Cömert / polemikhaber.com

Yorumlar (0)
26
açık