Akaryakıtta bayram öncesi indirim müjdesi

Brent petrol fiyatının 100 lira civarına kadar düşmesinin ardından Ramazan Bayramı öncesi akaryakıtta indirim bekleniyor. Çarşamba gece yarısından geçerli olacak şekilde gelmesi beklenirken indirimin 1 lira seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

Ekonomi 27.04.2022, 07:03
Akaryakıtta bayram öncesi indirim müjdesi

Akaryakıt fiyatlarında hareketli seyir devam ederken motorin fiyatları için indirim beklentisi oluştu. Milli Gazete'nin sektör kaynaklarından edindiği bilgilere göre, akaryakıt fiyatları için çarşamba gecesinden itibaren indirim geleceği bildirildi. Akaryakıtta indirim şuan için motorin fiyatları için görünüyor. Sektörden temsilcilerinden edinilen bilgiye göre 22 TL üstünde satılan motorin fiyatları için çarşamba gece yarısından geçerli olmak üzere 1 TL seviyesinde indirim gelecek.

İLLERDE FİYATLAR NE DURUMDA?

Akaryakıt fiyatlarında söz konusu indirim sonrası İstanbul’da motorin fiyatı 21 lira seviyelerinde işlem görecek. Akaryakıt fiyatları için son indirim miktarı o günkü piyasa şartlarına göre hesaplanıp belli oluyor. Ankara’da motorin fiyatı 22,14 liradan İzmir’de motorinin litre fiyatı 22,15 liradan Bursa motorin fiyatı 22,11 liradan Antalya’da motorin fiyatı ise 22,28 liradan satılıyor. Akaryakıt fiyatlarında benzin fiyatları için de indirimler bekliyor.

Yorumlar (0)
22
açık