Altın emlak dijital dönüşümünü DDTECH’e emanet etti

Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından Altın Emlak dijital, dönüşünü gerçekleştirmek için DDTECH ile işbirliği yapmaya karar verdi. 

Ekonomi 11.01.2022, 11:45 11.01.2022, 17:07
Altın emlak dijital dönüşümünü DDTECH’e emanet etti

Dijital dönüşüm gayrimenkul sektörünü de dönüştürüyor. Gayrimenkul sektöründe pazarlamanın, teknoloji ile bir araya gelmiş hali olarak tanımlanan Proptech uygulamaları günümüzde sektördeki tüm işleyişi kökünden değiştiriyor. Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından Altın Emlak, çağın ihtiyaçları doğrultusunda dijital dönüşümünü gerçekleştirmek için Türkiye’nin “İlk Dijital Dönüşüm Ajansı” DDTECH ile iş birliği yapmaya karar verdi. 

SEKTÖRLERİN İHTİYACINA GÖRE FARKLI ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Yenilikçi ve uçtan uca hizmet sunan ürünleri ile gayrimenkul sektöründe de çözümler sunduklarını belirten DDTECH Genel Müdür Yardımcısı Onur Turan konuya dair yaptığı açıklamada, “DDTECH, şirketlerin dijital dönüşümüne liderlik eden bir teknoloji danışmanı olarak faaliyet gösteriyor. Altın Emlak ile de gayrimenkul sektöründe dijital imza platformumuz başta olmak üzere, kimlik doğrulama, dijital arşiv gibi konularda önemli iş birlikteliklerine imza atıyoruz. Özellikle gayrimenkul sahibi, müşteri ve emlak işletmesi çerçevesinde uluslararası standartlara uygun doğrulama yöntemleri ile sıralı çözümler sunuyoruz. Tüm dijital imza teknolojilerini, Altın Emlak için de tek bir çatı altında toplayarak temsilcilerinin kullanımına açıyoruz.” diye konuştu. 


DDTECH Genel Müdür Yardımcısı Onur Turan

DDTECH İLE DİJİTAL DÖNÜŞÜME HIZLI UYUM SAĞLAYACAĞIZ 

İş birliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Altın Emlak Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Hakan Özelmacıklı ise “Pandemi süreci sonrasında gayrimenkul teknolojilerinin önemi bir kez daha anlaşılmış oldu. Bizler de dijital dönüşüm sürecimize DDTECH’in çözümlerini ilave etmiş olacağız. Bu iş birliğimiz ile emlak işletmeleri olarak kullandığımız tüm sözleşmelerin onay ve imza süreçlerini Dijital İmza Platformu üzerinden kullanacağız. Yaptığımız işbirliği sayesinde dijital dönüşüme en hızlı uyum sağlayan şirket olarak pazarlama, satış ve satış sonrası yönetim aşamalarında büyük bir adım atmış olacağız” dedi.

Yorumlar (0)
0
hafif kar duşu