Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, tv100'de katıldığı bir programda Altılı Masa'ya ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eski AK Partili vekil ve oğlu CHP'ye katıldı! Eski AK Partili vekil ve oğlu CHP'ye katıldı!

tv100'de 'Oğuz Haksever ile Şimdi Konuşalım' programına konuşan Erbakan, ittifak sorulularına, "Kendi başımıza gireceğiz, o şekilde gözüküyor" diyerek yanıt verdi.  

'ELEŞTİRİLERİMİZ ORTADA'

Erbakan, Oğuz Haksever'in "Kılıçdaroğlu çağrı yaparsa tavrınız ne olur?” sorusuna yanıt vererek, "CHP’nin politikalarıyla ilgili eleştirilerimiz de ortada. Bu noktada uzlaşı sağlamak çok da mümkün olmaz diye düşünüyorum" dedi.

'BÖYLE BİR İTTİFAKLA ANLAŞTIĞIMIZ YOK'

Siyasette 24 saatin çok uzun olduğunu söyleyen Fatih Erbakan, “Şu anda içince bulunduğumuz durumda kendi başımıza seçimlere girip, adayımızı çıkaracağız. Siyasette 24 saat uzun bir zaman eğer prensiplerde anlaşabilirsek, bir ittifakta olmayız diye kesin bir çizgimiz yok. Mesele milletvekili olmak ve Meclis’e girmekten ziyade prensipler üzerinde uzlaşmaktır. Bugüne geldiğimiz aşamada böyle bir ittifakla anlaştığımız yok. Kendi başımıza gireceğiz, o şekilde gözüküyor” dedi.