Dünya Kupası nedeniyle verilen arada lige hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de sakatlıklarını atlatan Luan Peres ve Nazım Sangare'nin uzun bir aradan sonra takıma katılmaları takıma moral kattı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, bütün futbolcular iki oyuncuya 'Aramıza tekrar hoş geldin' dedi. Nazım geçen sezon 15 Mayıs'ta oynanan Karagümrük maçında sakatlanırken 7 ay sonra takıma katıldı. 15 Eylül'deki Rennes maçında sakatlanan Peres ise 3 aylık aranın ardından arkadaşlarına kavuştu.

pedro2

EN GEÇ 3 AY

Sarı-lacivertlilere bir sevindirici haber de Enner Valencia'dan geldi. Pazartesi günü takıma katılacağı belirtilen Ekvadorlu futbolcu da beklenenden 4 gün önce iyileşti ve cuma günü takıma dahil oldu.

Fenerbahçe'de Joao Pedro kararı! Fenerbahçe'de Joao Pedro kararı!

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler'in de çarşamba günü takıma döneceği öğrenildi. Rayo Vollecano ile oynanan özel maçta sakatlanan Joao Pedro'nun son durumu da yüzleri güldürdü. Ameliyat riski ortadan kalkan Brezilya asıllı İtalyan futbolcunun konservatif tedaviyle 2,5-3 aylık bir zaman dilimi içinde takıma döneceği kaydedildi.