FIFA ile Uluslararası Profesyonel Futbolcular Birliği (FIFPro) tarafından belirlenen erkekler ve kadınlarda yılın 11'inde yer alan futbolcuların formaları, geliri Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler yararına bağışlanmak üzere açık artırmayla satışa çıkarıldı.

YILIN 11'İ AÇIK ARTIRMADA

Türkiye Profesyonel Futbolcular Birliği (TPFD) tarafından yapılan açıklamaya göre, FIFPro'nun girişimleriyle geliri Türkiye ve Suriye'deki depremzedeler yararına bağışlanmak üzere FIFA ve FIFPro yılın 11 ödülünü alan dünya yıldızlarının imzalı orijinal formaları açık artırmayla satışa sunuldu.

TEKLİFLER İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN VERİLİYOR

Açık artırma, MatchWornShirt ortaklığıyla internet üzerinden gerçekleştiriliyor. En yüksek teklifi veren kişinin sahip olacağı formalar www.matchwornshirt.com adresi üzerinden tanıtıldı.

DÜNYA YILDIZLARI LİSTEDE

Eski AK Partili vekil ve oğlu CHP'ye katıldı! Eski AK Partili vekil ve oğlu CHP'ye katıldı!

İmzalı forması satışa çıkarılan yıldızlar arasında erkek futbolculardan Lionel Messi, Erling Haaland, Kylian Mbappe, Kevin De Bruyne, Karim Benzema, Luka Modric, Thibaut Courtois, Virgil Van Dijk, Casemiro, Joao Cancelo, Achraf Hakimi bulunuyor.

Kadın futbolunun yıldızları Alex Morgan, Alexia Putellas, Beth Mead, Lucy Bronze, Keira Walsh, Maria Leon, Sam Kerr, Leah Williamson, Wendie Renard, Christiane Endler, Lena Oberdorf gibi isimlerin de imzalı formaları açık artırma usulüyle futbolseverlerin beğensine sunuldu.

(KAYNAK)