ABD merkezli Forbes dergisi, Amerika'nın en zengin kadınlarını açıkladı. 

Parkta ölü bulunan oyuncu Seda Fettahoğlu, son yolculuğuna uğurlandı Parkta ölü bulunan oyuncu Seda Fettahoğlu, son yolculuğuna uğurlandı

RIHANNA

Şarkıcı Rihanna listede 20. sırada yer aldı. SavageXFenty adlı iç çamaşırı markası ve Fenty Beauty adında güzellik markası olan şarkıcı 1,4 milyar dolar kazançla dünyanın en zengin kadınları listesinde.

rihanna-forbes

KIM KARDASHIAN

Lüks moda markalarıyla iş birliğiyle sık sık gündeme gelen realite şov yıldızı ve girişimci Kim Kardashian, listede 1,2 milyar dolar ile 21'nci sırada yer aldı.

kim-forbes

TAYLOR SWIFT

17 yıllık müzik kariyeri boyunca pek çok rekora imza atan ve aldığı ödüllerle tarihe geçen ABD'li şarkıcı Taylor Swift, 740 milyon dolar ile müzik sektöründeki en zengin 2'nci kadın oldu.

Swift listenin genelinde ise 34'üncü sırada.

taylor-forbes

KYLIE JENNER

Keeping Up with The Kardashians realite şovuyla dünyada büyük bir fenomen haline gelen Kardashian/Jenner ailesinin en genç üyesi Kylie Jenner, 6'ncı kez üst üste listede yer aldı.

Jenner, 680 milyon dolar geliri ile 38'inci sırada. 

kylie-forbes

BEYONCE

Renaissance adlı dünya turnesiyle şu sıralar dinleyicileriyle buluşan Beyonce, listede 48'nci sırada yer alıyor. Forbes'a göre şarkıcının toplam geliri 540 milyon dolar.

forbes-beyonce