Sosyal medyada gündeme ilişkin yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, ‘O Ses Türkiye’ adlı yarışma programı ve Acun Ilıcalı ile ilgili yıllardır merak edilen soruları cevapladı.

acun ılıcalı ve gökhan özoğuz foto

'ACUN BASKI GÖRDÜ MÜ?'

Bir sosyal medya kullanıcısı, Gökhan Özoğuz’a “Cevap vermezsin ama Acun’un seninle yollarını ayırması için baskı gördüğü doğru mu?” diye sordu.

Haluk Levent, üşüyünce kahvehaneye girip şarkı söyledi Haluk Levent, üşüyünce kahvehaneye girip şarkı söyledi

Özoğuz bu soruya “Özellikle cevap vermek istiyorum. Asla öyle bir şey olamaz çünkü Acun ilk programı yapmaya başladığından beri hep muhabbetimiz aynı gidiyordu. 5 sene doldu. Acun daha çok diğer programlarla alakalı yurt dışında olduğu için, zamanını doldurduğunu düşünüyorum aslında. 5 sene yeterli bir süre ya” diyerek yanıtladı.

'O SES TÜRKİYE MÜZİK SEKTÖRÜNE ÇOK GÜZEL BİR DOKUNUŞ YAPTI'

Özoğuz, başka bir kullanıcının “O Ses Türkiye gibi programların müzik sektörüne katkısı sizce gerçekten var mı? Saf show business mı olay yoksa?” sorusu üzerine de şu cevapları verdi:

“Bir şeyi yapmak için o ortamın bir takım gerektirdikleri var evet. TV’de program yapmak çok benim anladığım bir iş değil ama. O Ses Türkiye kesinlikle müzik sektörüne çok güzel bir dokunuş yaptı.”

“O dönem bizim kültürümüzdeki farklı janrlar ortaya çıktı. Çıkan çok iyi arkadaşlar var, çok iyi müzisyenler var, profesyonel hayatlarına devam ediyorlar. Keşke hep olsa.”

Polemik Haber