14 yaşındaki çocuğun ailesinin şikayeti üzerine 21 Eylül 2022’de Altınordu Emniyet Müdürlüğü’nde S.K.’nin ifadesi alındı.

Soruşturmanın halen sürdüğünü belirten emniyet kaynakları soruşturmaya gizlilik kararı verildiğini belirtti. AK Partili Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden bir başka kaynak ise olayın belediye yetkilileri tarafından öğrenilmesinin ardından S.K.’nin istifaya zorlandığını ve görevden uzaklaştırıldığını kaydetti.

'İFTİRA' DEDİ

Konuya ilişkin ifadesinin alındığını doğrulayan S.K. kendisine iftira atıldığını iddia etti. S.K., “Önce hakaret ettiğimi ve daha sonra tacizde bulunduğumu iddia ettiler. Bana iftira atıyorlar. Tecavüz olayı olsa benim dışarıda olmamam lazım. Karşı tarafın ifadesinde soruşturmanın gizliliği söz konusu. Bu konuyla ilgili benim açıklama yapmam doğru değil. Ben böyle bir şeyi kabullenmedim. Soruşturmanın sonucunu bekleyeceğiz. İstifa ettim ama bu olay yüzünden istifa etmedim” dedi.

GÜLŞEN’E ‘ÇORABINI ÇEK’ DEMİŞTİ

Özdağ'dan çarpıcı açıklamalar: HÜDAPAR şeriatçı PKK'dır Özdağ'dan çarpıcı açıklamalar: HÜDAPAR şeriatçı PKK'dır

S.K., 4 yıl önce memleketi Ordu’da konser veren şarkıcı Gülşen’e de “Çorabını çek, başkan sahneye geliyor” demiş ve Gülşen’in tepkisini çekmişti. Gülşen, sunucuya “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız? Şu anda şaka yapacak kadar bir samimiyet hissetmiyorum” diyerek çıkışmıştı.(BirGün)