Adaylıkla ilgili bomba iddia: Belediye başkanları birleşti...

Gazeteci Barış Yarkadaş, tv100’de yayınlanan 'Gündeme Dair' programında CHP’nin Van’daki Belediye Başkanları Toplantısı'ndan edindiği kulis bilgilerini paylaştı. İmamoğlu ve Yavaş da dahil tüm belediye başkanlarının Kılıçdaroğlu'nun adaylığında birleştiğini iddia eden Yarkadaş, "Kılıçdaroğlu 6'lı masa toplantısına gittiğinde eli daha güçlü gidecek" diye konuştu.

Gündem 29.05.2022, 08:00
Adaylıkla ilgili bomba iddia: Belediye başkanları birleşti...

Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş, Gazeteci Latif Şimşek, Diriliş Postası Yazarı Murat Özer ve hukukçu Ahmet Zeki Üçok, Pınar Işık Ardor ile Gündeme Dair programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

6'lı masanın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a rakip olarak çıkaracağı aday konusu belirsizliğini sürdürken programın konuklarından eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş, CHP'nin Van'daki Belediye Başkanları Toplantısından aldığı bilgileri canlı yayında açıkladı.

TÜM BELEDİYE BAŞKANLARI

Yarkadaş, "Aldığım kulis bilgileri doğrultusunda, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da dahil tüm belediye başkanlarının Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığında birleştiler. Kılıçdaroğlu 6'lı masa toplantısına gittiğinde eli daha güçlü gidecek" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
22
açık