Adnan Oktar: Türkiye''yi komünizmden ben kurtardım

''Türkiye''yi komünizmden ben kurtardım'' Suç örgütü kurmak, cinsel istismar, casusluk, terör örgütüne yardım gibi birçok suçtan dolayı hakkında 1365 yıla kadar hapis cezası istenen sapkın tarikat lideri Adnan Oktar son savunmasında ilginç beyanatlarda bulundu. Oktar "Türkiye’yi komünizmden ben kurtardım" dedi.

Gündem 23.12.2020, 14:50 23.12.2020, 14:50
Adnan Oktar: Türkiye''yi komünizmden ben kurtardım

Silivri'deki davanın duruşmasında, kendisine yöneltilen suçlamalara yanıt veren Adnan Oktar tam 1 saat 15 dakika boyunca savunma yaptı.

Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Adnan Oktar şunları söyledi:

*Kız arkadaşlar (itirafçı sanıklar ile mağdur/müşteki kadınlar) tutuklanmayacaklarını bilseler buraya doluşurlar. Beni hayranlık seviyesinde seviyorlar. Allah ömür verirse yine görüşeceğiz zaten. Hiyerarşi diye bir şey yok, samimi bir arkadaş topluluğu var. Arkadaşlarımın neredeyse tamamı zengin. Kara para, ak parayla işimiz olmaz.

"MÜSLÜMANLAR SAYEMİZDE RAHATÇA DOLAŞIYOR"

*Yaptığım çalışmalarla İslam dinini ve Türkiye’yi kurtardım. Eğer biz evrimi çürütmeseydik, Türkiye komünist olurdu. Türkiye’de Müslümanlar bizim sayemizde rahatça dolaşıyor. Şu an gençlerin yüzde 90’ı evrime inanmıyor. Bunu biz başardık.

*FETÖ gözü dönmüş bir sistem. Hem homoseksüelliği hem bölünmeyi savunuyorlardı. Onlara yardım etsem celladıma yardım etmiş olacağım. FETÖ başarılı olsaydı benim bedenimi yok ederdi. Ben onu övüyor gibi göründüm ama alttan alttan vurdum. İyiler, haslar gibi konuşmalarım olabilir ama araştırılsın diyordum. O dönem herkes destekliyordu, sıraya giriyorlardı onun elini öpmek için. Ben bu adamlarla ne konuştum ne görüştüm.

'HAHAMLARI MÜSLÜMAN YAPTIM'

*İsrail’le niye görüştük; çünkü İslam âleminin en çekindiği yer. İslam Birliği kurulduğunda Siyonizm kurulmuş olacak ve İsrail de bize katılacak. Siyonizm İslam âleminin birliğidir. Vatikan’la da konuştum. İsrail’den yaşlı hahamlar geldi. Benim sayemde İslam’ı kabul ettiler.

Yorumlar (0)
21
açık