Ahmet Hakan, bu defa Nureddin Nebati’ye sordu: ‘Dolarla mı maaş alıyorsunuz?’ demişti!

Ahmet Hakan, programında konuk ettiği Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye, daha önce Berat Albayrak'a sorduğu “Dolar yükselince ülkem adına endişeleniyorum. Endişelenmeli miyiz” sorusunu yöneltti. Albayrak’tan, “Dolarla mı maaş alıyorsunuz” gibi bir yanıt alan Hakan, Nebati’den ise “Hakikaten güzel bir soru. Doların yükselmesi aslında iyi bir şey” yanıtını aldı.

Gündem 30.12.2021, 09:19
Ahmet Hakan, bu defa Nureddin Nebati’ye sordu: ‘Dolarla mı maaş alıyorsunuz?’ demişti!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge' programına katıldı. Türkiye’nin ‘yeni ekonomi modeli’ni değerlendiren Nebati, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AlBAYRAK’A SORDUĞUNU SORDU

Ancak programda yapılan açıklamalardan çok Ahmet Hakan’ın bir buçuk yıl önce dönemin Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a sorduğu benzer bir soruyu sorması dikkat çekti.

Ahmet Hakan, Albayrak’a “Dolar yükselince ülkem adına endişeleniyorum. Endişelenmeli miyiz” diye sormuştu. Albayrak da bu soruya “Dolarla mı maaş alıyorsunuz” diye yanıt vermişti. Bu akşam ise Ahmet Hakan, Bakan Nabati’ye belli etmeden yine aynı soruyu sordu.

‘DOLARIN YÜKSELMESİ İYİ BİR ŞEY’

Hakan sorusunda, "Doların 12,64'e çıkması endişe verici bir şey mi? Endişelenmeli miyiz?" ifadelerini kullandı. Bakan Nureddin Nebati ise karşılığında, “Hakikaten güzel bir soru. Doların yükselmesi aslında iyi bir şey” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
0
hafif kar duşu