Ahmet Özal'dan iddialı çıkış: Hedef ikincilik

Siyaset arenasına TEK Parti ile dönüş yapan 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, partisinin çalışmaları ve seçimdeki hedefini açıkladı. Parti teşkilatlarını büyük ölçüde tamamladıklarını ve seçime hazır olduklarını ifade eden Özal, "Önümüzdeki seçimlerde birinci parti kim olur bilmem ama ikinci parti kesin oluruz" diye konuştu.

Gündem 20.04.2022, 07:30 20.04.2022, 08:35
Ahmet Özal'dan iddialı çıkış: Hedef ikincilik

TEK Parti Genel Başkanı olarak siyasete dönen, 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal, yeni partisinin çalışmaları ve seçimdeki hedefleriyle ilgili açıklama yaptı. 

Babası Turgut Özal için yapılan anma töreninde konuşan Ahmet Özal, babasını özlemle andığını belirtirken "29 yıl geçti ama hergün konuşulduğu için sanki kendisi hep yanımızdaymış gibi. En özlediğim ise; yaşadığımız sıkıntılar karşısında bugün acaba sağ olsaydı ne derdi, ne yapardı onu çok merak ediyorum. Aslında en çok özlediğim bu" şeklinde konuştu.

Haberler.com’a konuşan Özal, Seçimlerin 2023'te olacağını söylerken "Bizler parti teşkilatlarını aşağı yukarı bitirdik. Gidişatımız gayet iyi" dedi.

Kendisine herkes "Hangi ittifaka gireceksiniz" diye sorduğunu söyleyen Özal, "Hiç bir ittifaka girmeyi düşünmüyoruz. Ama şunu söyleyeyim önümüzdeki seçimlerde birinci parti kim olur bilmem ama ikinci parti kesin oluruz. İddialıyız!" dedi.

Yorumlar (0)
22
açık