AİHM''in Selahattin Demirtaş kararı... Taha Akyol ve Elif Çakır yorumladı

AİHM''in Selahattin Demirtaş kararı... Taha Akyol ve Elif Çakır yorumladı Gazeteciler Taha Akyol ve Elif Çakır, polemikhaber''deki 30 Dakika programında gündeme dair çarpıcı tespitlerde bulundu. AİHM''in Demirtaş kararı ve karara ilişkin yansımaları değerlendiren iki isim, memleketin içerisinde bulunduğu durumun fotoğrafını çekti...

Gündem 25.12.2020, 13:24 25.12.2020, 13:24
AİHM''in Selahattin Demirtaş kararı... Taha Akyol ve Elif Çakır yorumladı

Taha Akyol ile Elif Çakır, AİHM'in Selahattin Demirtaş kararından, ekonomideki gelişmelere kadar birçok konuda çok konuşulacak analizlerde bulundu.

 

 

AİHM'İN KARARI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AİHM'in aldığı "Selahattin Demirtaş derhan serbest bırakılmalı" kararına "AİHM bizi bağlamaz" yanıtını değerlendiren usta gazeteci Akyol "AİHM'n kararı herkesi bağlar" dedi ve bu karara uyulmaması durumunda ortaya çıkacak tabloyu özetledi.

BAHÇELİ'NİN AKŞENER'E ÇAĞRISI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e yönelik 'Evine dön bitsin bu çile' çağrısını yorumlayan Taha Akyol "İYİ Parti oyunu en çok artıran parti durumunda. 
Çileyi Bahçeli mi Akşener mi çekiyor bilemiyorum" yorumunda bulundu.

FAİZ ARTIRIMI

Elif Çakır'ın faiz artırımı ile ilgili yorumuna ise Akyol "Faizle ilgili alınan kararlar bilimsel verilerle değil emirle yapılıyor" tespitini yaptı.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu