AK Partili Babuşçu isyan etti! 'AK Parti savunucularına' tepki

AK Partili Aziz Babuşçu, televizyon programlarına çıkan ‘AK Parti savunucularına’ eleştirilerde bulundu. Babuşçu, "TV’lerde AK Parti’yi temsil ettiği iddiasıyla konuşan gazeteci ve programcılar, artık çözülmesi gereken önemli bir sorundur” diyerek tepkisini dile getirdi.

Gündem 28.12.2021, 19:03
AK Partili Babuşçu isyan etti! 'AK Parti savunucularına' tepki

AK Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, televizyonlarda partisini temsil iddiasıyla konuşan gazeteci ve programcılara sert tepki gösterdi.

'ÇÖZÜLMESİ GEREKEN BİR SORUN'

Sosyal medya hesabından “Sabrın sonu!” ifadesiyle söz konusu isimlere çıkışan Babaşcu, bu kişilerin artık çözülmesi gereken önemli bir sorun haline geldiğini savundu.

'MİLLETİN AKLINI KARIŞTIRMAKTAN BAŞKA İŞE YARAMIYORLAR'

“Bu isimler durumdan vazife çıkarıyorlarsa vazifelerine son vermek lazım. Yok bu kişilere alan açılıyorsa; o zaman da oturup düşünmemiz lazım” diyen Babuşcu, “AK Parti ile ilgili hiçbir müktesebatı ve gerçek bağı olmayan bu gazeteci ve programcılar, milletin aklını karıştırmaktan başka bir işe yaramıyorlar” ifadelerini kullandı.

'ANTİPATİ OLUŞTURUYORLAR'

Babuşçu, paylaşımında “Haksızlık da etmeyim tabii; AK Parti’ye karşı antipati oluşturmakta oldukça mahirler!” ifadelerine de yer verdi.


Yorumlar (0)
0
hafif kar duşu