AK Partili Belediye Başkanı Savcı Sayan'dan uzun namlulu silahlarla gövde gösterisi

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, uzun namlulu silah taşıyan kişilerle sokakta yürüdüğü görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Gündem 28.07.2022, 12:54 28.07.2022, 13:20

AK Parti'li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kentte uzun namlu silah taşıyan kişilerle yürüdü. Ağrıspor'un satışı nedeniyle Sayan ve yakınları ile Yıldırım ailesi arasında kavga çıktığı iddia edildi.

Sayan'ın da yer aldığı video sosyal medyada birçok kişi tarafından paylaşılırken dün Ağrıspor'a ait olduğu iddia edilen bir sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.

'BELGELERLE AÇIKLAYACAĞIZ'

Ağrıspor hesabının paylaşımında şu ifadeler kullanıldı:

“Yarın saat 19:00'da kulübümüzü bu duruma düşürenler, kuyusunu kazanlar, iş çevirenler hakkında bilgi, belge ve deliller ile beraber basın açıklaması yapılacak. Başkanımız Mehmet Yıldırım ve kulüp müdürümüz Kerem Adıgüzel birlikte bu basın açıklamasını yapacaklar. Tüm Ağrı halkını bu canlı yayını izlemeye davet ediyoruz. İlimiz ve kulübümüzün selameti için bu basın açıklamasını maalesef yapmaya mecbur kaldık.”

CHP'DEN AÇIKLAMA: 'PROVOKATİF TÜM EYLEMLERDEN SAVCI SAYAN SORUMLUDUR'

Kılıçdaroğlu'nun Ağrı ziyareti öncesi Ağrı CHP Genlik Kolları'ndan 'provakatif eylem' açıklaması geldi. Gençlik Kolları'ndan yapılan açıklamada, "Bugün Genel Başkanımız saat 17:00 ‘da Ağrı da olacaktır bu gün gerçekleşecek provokatif tüm eylemlerden Savcı Sayan sorumludur tüm kamuoyunun bilgisine. . ." ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)
23
açık