Akşener'den Erdoğan'a 'ahlak yoksunu' yanıtı: Aynaya bakın

Partisinin grup toplantısından açıklamalarda buluna İYİ Parti lideri Akşener, Erdoğan kendisine karşı kullandığı 'ahlak yoksunu' sözlerine cevap verdi. Akşener, "Sayın Erdoğan asıl ahlak yoksunu kimdir biliyor musun? Gerçek olmadığını bile bile bir kişiye iftira atan ve bu iftiraları yaymak için karanlık odalarda troll besleyendir" dedi.

Gündem 17.11.2021, 11:21 17.11.2021, 11:33
Akşener'den Erdoğan'a 'ahlak yoksunu' yanıtı: Aynaya bakın

İYİ Parti Gnel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener, "Fedai oğlumuz ve nice atanamayan öğretmen kardeşimiz maalesef Sayın Erdoğan'ın gündemi değil. Kendisi bambaşka konularla meşgul. Son olarak geçen haftaki grup toplantımızda arkadaşlarının ilçe ziyaretlerimize gönderdiği provokatörlerle ilgili sözlerimi nedense üstüne alınmış. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde kendisi bana "ahlak yoksunu" demişti. Hızını alamayıp dün de artık suyumuzun kaynadığını söyleyip, beni ve sizleri tehdit etti. Bitlere fısıldayan adamı durdurabilene aşk olsun" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN'A YANIT

Fedai oğlumuz ve nice atanamayan öğretmen kardeşimiz maalesef Sayın Erdoğan'ın gündemi değil. Kendisi bambaşka konularla meşgul. Son olarak geçen haftaki grup toplantımızda arkadaşlarının ilçe ziyaretlerimize gönderdiği provokatörlerle ilgili sözlerimi nedense üstüne alınmış. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde kendisi bana "ahlak yoksunu" demişti. Hızını alamayıp dün de artık suyumuzun kaynadığını söyleyip, beni ve sizleri tehdit etti. Bitlere fısıldayan adamı durdurabilene aşk olsun. 

Yalnız bu defa bana "Bayan" dememiş, "Şu kadın", "Bu kadın" demiş. Hanımefendiler yavaş yavaş öğretiyoruz. 

Sayın Erdoğan unutma bir gün, hepimizin suyu ısınacak, kaynayacak. Biz Allah'ın emri olan o güne hazırlıklıyız. Çünkü biz ecelin ne bir nefef evvel ne de bir nefes sonra olduğuna iman edenlerdeniz. Ama sen kendine yazık ettin, bu hallere düşmemeliydin. Nereden nereye... 

Dün Fırat'ın kenarında kaybolan kuzudan bile sorumlu olacağına inanan Tayyip Erdoğan nerede, bugün rakibinin suyunu kaynatmakla tehdit eden Erdoğan nerede?

'AHLAK YOKSUNU' TEPKİSİ

O zaman gel, seninle birlikte arkadaşlarının karnesine bakalım. Sayın Erdoğan asıl ahlak yoksunu kimdir biliyor musun? Gerçek olmadığını bile bile bir kişiye iftira atan ve bu iftiraları yaymak için karanlık odalarda troll besleyendir. 

Asıl ahlak yoksunu sarayına yılda 3 milyar lira masraf ederken, şehit ve gazilere sadece 18 milyon lira bütçe ayırandır. 

Asıl ahlak yoksunu, bir yandan dindar pozları takınırken diğer yandan milletin hakkını hukukunu ayaklar altına alan ve kul hakkı diyerek kıs kıs gülendir.

Asıl ahlak yoksunu, teröristbaşının mektubunu okutup, kardeşini de devletin televizyonuna çıkartan ve ondan sonra da pişkin pişkin önüne geleni terörist ilan edendir. 

Asıl ahlak yoksunu, bu ülkenin yarısı açlık sınırı altında yaşarken dolar 10,43 lira olmuşken, utanmadan yüzü bile kızarmadan ekonominin kitabını yazdığını söyleyebilendir. 

'AYNAYA BAKIN'

Bizim; sen ve yandaşların gibi, ülkenin başına bela olmuşlardan milletin zenginliğine bitler gibi dadanmışlardan, milleti güve gibi kemirenlerden alacağımız en küçük bir ahlak dersi olamaz. Aynaya bakın aynaya. Orada gördüklerinizden mideniz bulanacak. 

Artık gerçeklerle yüzleşmenin zamanı geldi çattı. Senin artık Türkiye'ye verecek bir şeyin, milletimize edecek tek bir sözün kalmadı. Türk lirasını pul ettin, faizi ve enflasyonu hortlattın. Bu saatten çıkıp "İstikrar için bana oy verin" diyecek halin yok. Türkiye'yi yolsuzlukta dünya markası yaptın. Milletin anasına sövenleri ihale manyağı ettin. Beş para etmez adamlara beş maaş bağladın. Bu saatten sonra çıkıp "Yolsuzluğu önlemek için bana oy verin" diyecek halin yok. 

Yorumlar (0)
19
hafif yağmur