'Bahçeli'nin kanatları altında saklanmış sarı bir civciv'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman soylu'ya katıldığı canlı yayında ateş püskürdü. 'Bu iş henüz bitmedi ben bunun hesabını sorarım diyen Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sayın Bahçeli'nin kanatları altına bir sarı civciv gibi saklanmıştır' dedi.

Gündem 06.05.2022, 21:46
'Bahçeli'nin kanatları altında saklanmış sarı bir civciv'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun  kendisine yönelik söylediği  "Soros çocuğu, istihbarat elemanı"  sözler sonrası İçişleri Bakanlığı'nın önüne giden, ancak içeri alınmayan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ateş püskürdü. 

Halk TV yayınına katılan Ümit Özdağ partimize komplo kuruluyor dedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun korktuğunu söyleyen Özdağ: 'Bu iş henüz bitmedi. Bir gün karşı karşıya geleceğiz. Bu artık siyaset dışı bir olay. Ben bu işin hesabını soracağım' dedi. 

Özdağ ayrıca 'Süleyman Soylu bir içişleri bakanına yakışmayacak sözler söyledi. Devlet ağırlığını temsil etmiyor. Bu bir hakaret değil, küfürdür. Ya özür dile, ya da erkek gibi küfrünün arkasında dur' dedi.  

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Süleyman Soylu'yu desteklediği açıklamaları sorulan Ödağ 'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sayın Bahçeli'nin kanatları altına bir sarı civciv gibi saklanmıştır dedi.

Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu