Bir kadın, boşandığı erkek tarafından başı taşla ezilerek katledildi!

Adana'da Şermin Sarı isimli kadın evinin bahçesinde 2 yıl önce boşandığı Erhan Poyraz isimli erkek tarafından başı taşla ezilerek katledildi. Sarı'nın 4 gün önce eski eşi Poyraz'dan şikayetçi olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı bildirildi. Poyraz'ın ise olayın ardından polise teslim olup, cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

Gündem 01.09.2022, 10:31 01.09.2022, 12:27
Bir kadın, boşandığı erkek tarafından başı taşla ezilerek katledildi!

Adana'nın Yüreğir ilçesinde 2 çocuk annesi 33 yaşındaki Şermin Sarı, boşandığı Erhan Poyraz isimli erkek tarafından başı taşla ezilerek katledildi.

Şermin Sarı'nın bir erkek ile bahçede tartıştığını ve ardından darbedilip, "Yeter" diye çığlık attığını duyan komşuları, durumu polise bildirdi.

Olay yerine sevk edilen polis ekibi, evin bahçesinde Şermin Sarı'yı hareketsiz başından yaralı halde yatarken buldu. İhbar üzerine eve gelen sağlık ekibi, başı taşla ezildiği belirlenen Sarı'nın öldüğünü saptadı. Olay sırasında Sarı'nın çocuklarının dedesinde kaldığı tespit edildi. 2 yıl önce eşinden ayrılan Sarı'nın ayrı bir evde yalnız yaşadığı öğrenildi.

Polisin ve savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Sarı'nın cenazesi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili çalışma başlattı.

Şermin Sarı'nın cinayet şüphelisinin 2 yıl önce ayrıldığı eski eşi Erhan Poyraz olduğu belirlendi. Sarı'nın 4 gün önce eski eşi Poyraz'dan şikayetçi olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı bildirildi. Poyraz'ın ise olayın ardından polise teslim olup, cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)
21
açık