Boğaziçi''nde deprem... Üniversite Rektör Danışmanı Zafer Yenal istifa etti!

Boğaziçi''nde deprem: İstifa etti... Boğaziçi Üniversitesi''nde ''rektör ataması krizi''nden sonra üniversitenin Rektör Danışmanı Zafer Yenal, sosyal medya hesabından görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Gündem 06.01.2021, 17:46 06.01.2021, 17:46
Boğaziçi''nde deprem... Üniversite Rektör Danışmanı Zafer Yenal istifa etti!

Üniversite ve mezunlar arasındaki ilişkinin daha yakın olması ve kurumsallaşması yönünde gayret gösterdiğini hatırlatan Yenal, ''ir daha kapıları kelepçelenmiş üniversite görmemek için iyilik adına, güzellik adına daha sıkı çalışmaya devam edelim'' mesajıyla istifasını duyurdu.

Zafer Yenal

Sosyal medya ygulaması LinkedIn üzerinden istifa ettiğini açıklayan Yenal, şu ifadeleri kullandı:

"Üniversitemiz ve mezunlarımız arasındaki ilişkinin daha da yakınlaşması, zenginleşmesi ve kurumsallaşması yönünde gayret gösterdim. Bu süre zarfında yüzlerce mezunumuzun çalışmalarımıza verdikleri destek çok ama çok değerliydi. Kendilerine canı gönülden teşekkür ederim. Rektörlük Kurulu üyeleri, Kültür Sanat Komisyonu, Tanıtım Ofisi, Kariyer Merkezi, Mezunlar Ofisi ve Kurumsal İletişim Ofisi çalışanları başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma bütün bu süreci gururla ve heyecanla yaşamama vesile olan muazzam katkıları için minnettarım. Bir daha kapıları kelepçelenmiş üniversite görmemek için iyilik adına, güzellik adına daha sıkı çalışmaya devam edelim."

Melih Bulu, rektör olarak atanmıştı

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu