Çakıcı yine CHP''yi hedef aldı!

Çakıcı yine CHP''yi hedef aldı! CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu''na yönelik tehdit ve hakaret içerikli mektuplar yayımlayan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, CHP Sözcüsü Faik Öztrak''ın ''Savcılığa çağırıldı mı?'' sorusuna yanıt verdi.

Gündem 15.12.2020, 11:43 15.12.2020, 11:43
Çakıcı yine CHP''yi hedef aldı!

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çakıcı, eğer Cumhuriyet Savcılığı ifadesini almak isterse gideceğini söyledi.

Faik Öztrak

Bu sabah sosyal medyada yeni bir mesaj paylaşan ve CHP'ye, HDP'ye, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na  ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'a yönelik önceki mesajlarındakine benzer ifadeler kullanan Çakıcı, korona virüsü salgını nedeniyle Bodrum'da olduğunu ancak İstanbul'da da ikameti bulunduğunu söyledi.

Savcılığın önceki paylaşımları ile ilgili "mutlaka soruşturma yürüteceğini" ifade eden Çakıcı, "Merak etmeyin Türkiye Cumhuriyeti savcılığı çağırdığı an mutlaka ifade vereceğim" dedi. Çakıcı, sosyal medyada paylaştığı üç açıklamada Kılıçdaroğlu'na yönelik hakaret içeren ifadeler kullanmıştı. Son olarak dün CHP Sözcüsü Öztrak'tan Çakıcı'nın açıklamaları için, "Bir mafya bozuntusu özel afla hapisten çıkarılıyor, genel başkanımızın üzerine salınıyor. Açık açık tehdit ediyor, sarayın bekçisi tehdit edene sahip çıkıyor. Savcılar biz şikayetçi olmadan resen harekete geçemediler. Bu soruşturma ne aşamada, bu mafya bozuntusunun ifadesi alındı mı? Saray artık yönetme kabiliyetini tamamen yitirmiştir" demişti. 

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu