Cavit Çağlar''dan ''Olay'' açıklama: HDP''yi verdiler, rahatsız oldum

Cavit Çağlar''dan Olay TV açıklaması İddialı bir açılış ile yayın hayatına başlayan ve tutmayan Türk dizisi gibi erken final yapan Olay TV''nin patronu Cavit Çağlar, iktidardan baskı görmediğini belirterek yayını durdurma kararını kendisinin aldığını ifade etti. Çağlar öte yandan, ''''HDP’nin grup toplantısının tamamını verince bu beni çok rahatsız etti. Bunu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne meydan okuma olarak algıladım. O nedenle devam etmeme kararı aldım" dedi.

Gündem 27.12.2020, 15:45 27.12.2020, 15:45
Cavit Çağlar''dan ''Olay'' açıklama: HDP''yi verdiler, rahatsız oldum

İLK KEZ KONUŞTU

26 günlük kısa bir serüvenin ardından yayın hayatını sonlandıran Olay TV patronu, eski bakanlardan Cavit Çağlar ilk kez konuştu.

CAVİT ÇAĞLAR: İKTİDARDAN BASKI GÖRMEDİM

Habertürk'ten Nagehan Alçı'ya konuşan Olay TV ortağı Çağlar, iktidardan baskı görmediğini belirterek yayını durdurma kararını kendisinin aldığını ifade etti.

''HDP TOPLANTISI VERDİLER, DEVLETE MEYDAN OKUMA OALRAK ALGILADIM''

Diğer partilerin grup konuşmalarının küçük bölümler halinde aktarıldığını öne süren Çağlar, ''HDP’nin grup toplantısının tamamını verince bu beni çok rahatsız etti. Bunu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne meydan okuma olarak algıladım. O nedenle devam etmeme kararı aldım'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
26
açık