Cavit Çağlar''dan Olay TV açıklaması: Bana ders oldu

Cavit Çağlar''dan Olay TV açıklaması: Bana ders oldu Cavit Çağlar''ın patronu olduğu Olay TV, bomba transferlerle olaylı bir şekilde kuruldu gibi 25 gün sonra olaylı bir şekilde de kapandı. Kanalın kapanmasıyla ilgili açıklama yapan Çağlar, yayın politikasından rahatsız olduğunu söyledi.

Gündem 26.12.2020, 08:04 26.12.2020, 08:04
Cavit Çağlar''dan Olay TV açıklaması: Bana ders oldu

30 Kasım'da açıldığında çok konuşulan Olay TV dün akşam 20.00 itibarıyla da kapandı. Medya dünyasında şok etkisi yapan kapanmayla ilgili kanalın ortağı Cavit Çağlar'dan açıklama geldi. Çağlar şunları söyledi;

* Ben merkez sağda siyaset yapmış bu ülkeye hizmet etmiş bir kişiyim. Olay TV yayın ekibinin yaptığı yayınlar beni rahatsız etti.

“BU İŞ BANA DERS OLDU”

* Tarafsız yayın yaparken HDP yayınlarına ağırlık verilmesi üzerine bu konuyu beraber iş birliği yaptığım ortağıma ilettim. Bunun üzerine ‘yeni bazı arkadaşları kanala ilave edip denge kuralım’ dediğimde ortağım bunu kabul etmedi. Ben de bu şartlarda devam edemeyeceğim, kanaldan ayrılmak durumunda kalacağımı söyledim. Bu iş bana ders oldu.

“YENİ BİR EKİPLE TEKRAR BAŞLAYABİLİRİM”

* Kanalın lisansı elimde uygun bir zamanda yeni bir ekiple tekrar başlayabilirim. NTV’yi kuran benim.

* Bursa’da Olay Gazetesi’ni kuran ve 35 yıldır kesintisiz yayın yapan benim. Ben de Olay TV’nin kapanmış olmasından dolayı çok üzgünüm. Yollarımızı ayırdığımız tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum. 

Yorumlar (0)
25
açık