CHP, Atatürk Havalimanı’na gidiyor: Kaftancıoğlu'ndan flaş hamle

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu , iktidarın millet bahçesi projesinin ardından dün başlayan yıkım çalışmalarının başladığı protesto etmek için Atatürk Havalimanı'na gidiyor.

Gündem 17.05.2022, 07:06 17.05.2022, 07:20
CHP, Atatürk Havalimanı’na gidiyor: Kaftancıoğlu'ndan flaş hamle

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, millet bahçesi projesi için iş makinelerinin girdiği Atatürk Havalimanı’na gideceklerini duyurdu.

Canan Kaftancıoğlu, “Saat 11.00’de Atatürk Havalimanı’na gidiyoruz. Atatürk’e, doğaya, kente düşman olanlara bir çift sözümüz var. Doğa dostu kurumlar ve kişileri bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

GENEL MEZKEZDEN KATILIM OLACAK

Polemik Haber'in edindiği bilgiye göre, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği eyleme genel merkezden de katılım olacak. Öte yandan genel merkezde olup da TBMM’de görevi bulunmayanların ve İstanbul’da olan herkesin eyleme katılacağı belirtildi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU EYLEME KATILMAYACAK

Eyleme Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın da katılacağı belirtilirken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise bugün saat 13.30’da Meclis’te partisinin grup toplantısında akonuşacak. Dolayısıyla eylemde yer almayacak.
 

Kaynak: polemikhaber.com
Yorumlar (0)
23
açık