CHP'li Çetin Çapan: Varsa namuslu biri çıksın yalanlasın

CHP'li Çetin Çapan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 'bürokratlara çağrısı'na dikkat çekerek yaptığı paylaşımda dikkat çeken bir bilgi verdi. Çapan, Ümraniye Belediyesi'nde çalışan bir bürokratın, belediyenin bir AK Parti üyesine verdiği ihaleye ilişkin kendisine ilettiği bilgilere yer verdi.

Gündem 27.01.2022, 22:05
CHP'li Çetin Çapan: Varsa namuslu biri çıksın yalanlasın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün gece yayımladığı videoda paylaştığı bilgiler gündemdeki sıcaklığını korurken CHP'li iş insanı Çetin Çapan'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

ÇETİN ÇAPAN İLETİYİ AKTARDI

Çapan, Ümraniye Belediyesi'nde çalışan bir bürokratın, belediyenin bir AK Parti üyesine verdiği ihaleye ilişkin kendisine ilettiği bilgileri aktardı.

'NAMUSLU BİR AKP'Lİ ÇIKSIN YALANLASIN'

Çapan'ın paylaştığı bilgilere göre, Ümraniye Belediyesi'nin açtığı "İlçe genelindeki havuzlarda kullanılmak üzere kimyasal madde alımı" ihalesinin AK Parti Çekmeköy Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kalay'a verildi. Çapan, söz konusu bilgileri "Genel Başkanımızın bu hamlesi vatansever bürokratların nabzını daha da artırdı. Buyurun bana Ümraniye Belediyesi’nde çalışan bir vatansever tarafından iletilen bilgi. Varsa namuslu bir AKP’li, çıksın yalanlasın" ifadeleriyle paylaştı.

Çapan'ın paylaşımı şu şekilde:


Yorumlar (0)
22
açık