CHP''nin Türkeş ziyaretine MHP''den tepki: Milliyetçiliğin hasımları yanılıyor

CHP''nin Türkeş ziyaretine MHP''den tepki: Milliyetçiliğin hasımları yanılıyor CHP lideri Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyetin Alparslan Türkeş''in eşi Seval Türkeş''i ziyaret etmesi MHP cephesinde tepki ile karşılandı.

Gündem 20.12.2020, 08:43 20.12.2020, 08:43
CHP''nin Türkeş ziyaretine MHP''den tepki: Milliyetçiliğin hasımları yanılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve beraberindeki heyet ile  birlikte Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'i ziyaret etmesini sosyal medya hesabından yayımladığı mesaj ile eleştirdi.

Ziyaret için CHP'nin yanıldığını savunan Ataman, ''Alparslan Türkeş, Türk düşmanlarının aklanması için sehpanın üzerine emaneten yerleştirilmiş bir fotoğraftan çok daha fazlasıdır'' diyerek tepki gösterdi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman

Ataman'ın sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin yaptığı yorum şu şekilde:

"İP" gibi dizilerek Alparslan Türkeş'in fikirlerinin ve kutlu davasının önüne geçebileceğini zanneden Türk Milliyetçilerinin hasımları yanılıyor.

Alparslan Türkeş, Türk düşmanlarının aklanması için sehpanın üzerine emaneten yerleştirilmiş bir fotoğraftan çok daha fazlasıdır.''

Yorumlar (0)
17
açık