Demet Akalın: Vay be, ne günah işledik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan müzik yasağının kaldırılmasına ilişkin bayram müjdesinde bulunmasını talep eden Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından Erdoğan'ı etiketleyerek "Bir bayram müjdesi yakışırdı müzik yasağına" ifadesini kullandı. Akalın bir başka paylaşımında ise müzik yasağının hâlâ uygulanmasına sitem ederek "Vay be ne günah işledik" ifadelerini kullandı.

Gündem 03.05.2022, 10:46
Demet Akalın: Vay be, ne günah işledik

Şarkıcı Demet Akalın, geçen günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetlisi olarak iftar programına katıldı. Erdoğan ile bir araya gelen Akalın, müzik yasağının kaldırılmasını talep etti. Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Akalın bu isteğini bir kez daha yineledi.

Demet Akalın sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı etiketleyerek Ramazan Bayramı’nda ‘müjde’ istedi. Akalın müzik yasağının kalkması için “Bir bayram müjdesi yakışırdı @RTErdogan müzik yasağına”  dedi.

Akalın müzik yasağı ile ilgili yaptığı peş peşe taleplerin ardından sonuç alamayınca sitemde bulundu: “Acun bile yokluk adasını kaldırdı bizim müzik yasağı kalkmadı!!! Vay be, ne günah işledik.”

Yorumlar (0)
23
açık