Demet Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir?

Demet Özdemir kimdir? Son dönemin popüler oyuncularından Demet Özdemir''in kim olduğu merak konusu oldu. Demet Özdemir''in özel yaşamı ve kariyerini merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Demet Özdemir kimdir?

Gündem 01.01.2019, 11:36 01.01.2019, 11:36
Demet Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir?

Demet Özdemir kimdir? Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı karakter sonrası geniş kitleler tarafından tanınan Demet Özdemir'in biyografisi en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Demet Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir? İşte, Demet Özdemir'e dair bilinmesi gerekenler...

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Üç çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli'nde dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra dansa yönelen Demet Özdemir, dans eğitiminin ardından ünlü şarkıcı Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır.

Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, İlk televizyon deneyimini ise 2013 yılında başrollerini Esra Ronabar, Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırarak yaşamıştır.

Bu projenin ardından "Kurt Seyit ve Şura" adlı dizide "Alya" karakterini, "Tut Sözünü" adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandıran Özdemir, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu son olarak 2018 yılında "Erkenci Kuş" adlı dizide rol almıştır.

Demet Özdemir 2012 yılında oynadığı Pegasus reklam filmi ile ekranların tanınan yüzü olma şansını elde etti. Dizi kariyerine 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Ardından Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol oynadığı ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Alya karakterini canlandırdı. Ünlü şarkıcı son olarak 2015 yılında gösterime giren ”Tut Sözünü” filminde rol aldı.

ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura

2014 yılında Kaçak Gelinler

2015 yılında Tut Sözünü

2015 yılında Çilek Kokusu

2016 yılında No: 309

2018 yılında Erkenci Kuş

Yorumlar (0)
14
açık