Dilipak'tan dikkat çeken kur açıklaması: Doları çıkaran da düşüren de Allah'tır!

Yandaş yazarı Abdurrahman Dilipak, dolar kuruyla ilgili çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

Gündem 30.12.2021, 07:18 30.12.2021, 07:24
Dilipak'tan dikkat çeken kur açıklaması: Doları çıkaran da düşüren de Allah'tır!

Türk Lirasının döviz karşısındaki değer kaybı üzerine açıklama yapan Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, “Dövizde Dolar 12, Euro 13 bariyerini aştı. Umarım bir çözüm yolu bulmuşlardır. Bu doları çıkaran da düşüren de Allah'tır!” dedi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dilipak şunları söyledi:

 “Dövizde Dolar 12, Euro 13 bariyerini aştı. Umarım bir çözüm yolu bulmuşlardır. Bu doları çıkaran da düşüren de Allah'tır! Herşey Allahın iradesi içindedir, Biz Onun rızasına yönelmemiz gerek. Yoksa ABD'ye de, İsraile de, Şi'ye de, Elon Musk'a da o şeyleri yaptıran Allahtır” ifadelerini kullandı.

‘DİNİ KONULARI POLİTİK TARTIŞMAYA ALET ETMESEK’

Dilipak açıklamasının devamında şu yorumu yaptı;  “Müslümanın görevi, haksızlığa zulme sömürüye karşı çıkmak ve Allahın rızasına yönelmektir. Ya Rab, bize hakkı hak, batılı batıl göster, Hakda toplanmamızı nasib et. Keşke hepimiz dini konularda daha hassas olsak ve bu konuları politik tartışmalara alet etmesek” dedi.

SOYLU NE DEMİŞTİ?

Soylu , “Cenab-ı Allah biliyor. Milletimize hiç ihanet etmedik. Üzerimize ne kadar gelirlerse gelsinler hiç ihanet etmedik. Kim ne derse desin. Onun için sadece bizim yaptıklarımıza bakmayın. Biz kendimiz yapmıyoruz. Biz inanıyoruz ki bize yaptıran Allah’tır, bize yaptıran Allah’tır, bize yaptıran Allah’tır” demişti.

Yorumlar (0)
0
kısa sürelü kar yağışı