Ekrem İmamoğlu''ndan ''Cumhurbaşkanlığı'' yanıtı Böyle bir gündemim yok

Ekrem İmamoğlu''ndan ''Cumhurbaşkanlığı'' yanıtı Böyle bir gündemim yok İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir anket şirketi tarafından yapılan ve kendisi için halk desteğini yüzde 56 gösteren kamuoyu araştırması hakkında konuştu.İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile olası bir seçimde karşı karşıya gelip gelmeyeceğiyle ilgili soruya "Benim böyle bir gündemim yok. Ben, İBB Başkanıyım, İstanbul halkının bana karşı teveccühü oluşuyorsa bundan onur gurur duyarım. Diğer konu beni ilgilendirmiyor" diye yanıt verdi.

Gündem 05.01.2021, 15:46 05.01.2021, 15:46
Ekrem İmamoğlu''ndan ''Cumhurbaşkanlığı'' yanıtı Böyle bir gündemim yok

Taksim, Bakırköy ve Kadıköy meydanları ile Salacak sahiliyle ilgili yarışmaları kazanan projelerin ödüllendirildiği tören sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ekrem İmamoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İstanbul’da yapılan anketlerde oy aranı yüzde 56'nın üzerine çıkan Ekrem İmamoğlu, "Olası bir cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan ile karşı karşıya geldiğinizde önde çıkıyorsunuz. Bu konuyla ilgili neler söyleyeceksiniz" sorusuna "Benim böyle bir gündemim yok. Ben, İBB Başkanıyım, İstanbul halkının bana karşı teveccühü oluşuyorsa bundan onur gurur duyarım. Diğer konu beni ilgilendirmiyor” diye yanıtladı.

Yorumlar (0)
19
açık