Erdoğan açıkladı! İstihbarat yılbaşı kutlaması için mesaide olacak

Erdoğan açıkladı! İstihbarat yılbaşı kutlaması için mesaide olacak Cumhurbaşkanı ve Ak Parti lideri Erdoğan, yılbaşı öncesi corana virüsle salgınla mücadele kapsamında alınan önlemleri açıkladı. Yılbaşı partilerine müsade edilmeyeceğini belirten Erdoğan, "Bu tür partiler otellerde, villalarda olsun, güvenlik güçlerimiz istinbaratımız her türlü tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil" dedi.

Gündem 25.12.2020, 14:30 25.12.2020, 14:30
Erdoğan açıkladı! İstihbarat yılbaşı kutlaması için mesaide olacak

Erdoğan şunları söyledi;


*Edindiğim bilgilerde Çin'den gelecek aşılar için 50 milyonluk bir anlaşmamız var. İlk etapta 4,5 milyon gelecek. Ben aşı olacağımızı zaten açıklamıştım. 

*Bu konuda tüm vatandaşlarımı da aynı şekilde bu hassasiyete davet ediyorum. Ancak bu alanda daha detaylı bilgileri yetkii hocalarımız verir. Almanya ve Çin'den gelecek aşılarla ilgili sürecimizi işleteceğiz. 

YILBAŞINDA TEDBİRLERİ 

*Pazartesi günü Kabine toplantımız olacak. Bütün güvenlik güçlerimiz yılbaşında oteller, konaklama alanlarına ilişkin denetimleri sıkılaştıracak. Biz bu gibi topluluklara asla izin vermeyeceğiz.  
*Bu tür partiler otellerde, villalarda olsun, güvenlik güçlerimiz her türlü tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil.

Yorumlar (0)
25
açık