Erdoğan 'Sedat Peker' için ilk kez konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan, merakla beklenen konuşmasından Sedat Peker tartışmasına isim telaffuz etmeden girdi: Kimin terör örgütleriyle, suç çeteleriyle, yeminli Türkiye düşmanlarıyla yürüdüğünü milletimiz görüyor, biliyor. Sözde babaların racon kestiği Türkiye geride kaldı...

Gündem 26.05.2021, 12:29 26.05.2021, 17:30
Erdoğan 'Sedat Peker' için ilk kez konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu.

Erdoğan, suç örgütü lideri Sedat Peker’in YouTube’ta ortaya attığı iddialar ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki ifadeler hakkında açıklamalar yaptı.

Erdoğan, Sedat Peker ile ilgili şunları söyledi:

*Son dönemde ülkemizdeki güven ve istikrarı hedef alan saldırıların gerisinde gençlerimizi karamsarlığa sürükleme gayesi olduğu açıktır.

*Nice oyunları ve tuzakları bozduğumuz gibi bu sinsi operasyonu da akamete uğratacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kimin terör örgütleriyle, suç çeteleriyle yürüdüğünü milletimiz görüyor, biliyor. Hiçbir senaryo ülkemizi hedeflerine ulaşmaktan alıkoyamaz.

*Bir dönem ülkenin dört bir yanında türemiş. Cafcaflı lakaplarla anılan sözde babaların racon kestiği Türkiye'yi hukuktan başka yöntemlerin olmadığı bir seviyeye getirdik.

Yorumlar (0)
26
açık