Erdoğan’ın evinin önünde ‘mesih’ dehşeti!

İstanbul’da gece saatlerinde kendisini mesih olarak tanıtan bir kişi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kısıklı’daki evi önünde görev yapan polis memurlarına silahla saldırdı. Saldırıda polis ekipleri yara almazken saldırgan bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Gündem 18.05.2022, 07:32 18.05.2022, 09:22
Erdoğan’ın evinin önünde ‘mesih’ dehşeti!

Dün gece 03.10 sıralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Üsküdar Kısıklı’daki evinin önüne gelen bir kişi, mesih olduğunu iddia ederek eve girmek istedi. Polis ekipleri, Cumhurbaşkanı Erdoğn ile görüşmek istediğini söyleyen İbrahim Karakoyun’a izin vermedi.

ÜÇ EL ATEŞ ETTİ

Terörle mücadeleye bağlı ekipler ise şüpheli İbrahim Karakoyun’un üstünü aramak isteyince Karakoyun, belinden Beretta marka silahını geriye çekip kontrolsüz şekilde üç el ateş etti.

SAĞ BACAĞINDAN VURULDU

Bu sırada polisler önce havaya ateş açtı daha sonra da silahını bırakmayan İbrahim Karakoyun’un sağ bacağından dizinin üstünden vurarak etkisiz hale getirdi. 
Olay yerine çağrılan ambulansın ardından İbrahim Karakoyun hastaneye kaldırılarak gözaltına alındı. Olayla ilgili inceleme ve soruşturmanın devam ettiği aktarıldı.

Kaynak: polemikhaber.com
Yorumlar (0)
26
açık