Fatih Tezcan'dan 'kaçış' itirafı: Lağım patlarsa o zaman görün, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı

Geçtiğimiz günlerde Sedat Peker'e adeta 'meydan okuyan' Fatih Tezcan, yayımladığı 'Buzdağı' isimli videosunda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Peker'in anlattıklarının henüz 'hiçbir şey' olmadığını belirten Tezcan, "Daha neler var neler? Lağım patlarsa o zaman görün" şeklinde konuştu.

Gündem 23.06.2021, 10:18
Fatih Tezcan'dan 'kaçış' itirafı: Lağım patlarsa o zaman görün, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı

Özellikle Atatürk ile ilgili ifadeleriyle tepki çeken Fatih Tezcan yaptığı yayında “Lağım patlarsa o zaman görün. Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” dedi.

Tezcan şunları söyledi:

“Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz?

Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı. Bugün ayın 22’si bunu tutun. Fatih Tezcan demişti diyeceksiniz. Ben hiçbir şey patlatmam.

Sedat Peker'in anlattıkları hiçbir şey değil. Daha neler var neler? Veyis Ateş'in Sezgin Baran Korkmaz'dan istediği 10 milyon euro buzdağının görünen kısmı. Lağım patlarsa o zaman görün.”

Yorumlar (0)
31
açık